Corelli Metseenide Klubi on vabatahtlik mittetulunduslik ühendus, mille eesmärk on edendada Eesti kultuurielu ja ajaloopärandi väärtustamist. Corelli Metseenide Klubi on avatud kõigile ning metseeniks võib hakata igal ajal.

Juba sajandeid on kultuuri kõrgelt hindavad ühiskonna liikmed olnud metseenideks kaunitele kunstidele. Vaid tänu avatud meelega toetajatele on sündinud paljud Euroopa kultuuri püsiväärtused. Kontserdiagentuur Corelli Music, kes oma tegevusega väärtustab Eesti muusikat, ajalugu ning arhitektuuri, pakub tänase maailma kunstihuvilistele inimestele võimalust tunda end sajandite pikkuse metseenluse traditsiooni osana, toetades Eesti kõrgkultuuri ja ajaloopärandi kooskõla. Iga Corelli Metseenide Klubi liige aitab kaasa säravate kultuurisündmuste sünnile.

Corelli Metseenide Klubi toetab artistide lavale toomist ja kõrgprofessionaalseid arenguvõimalusi, noorte loomeisikute lavatee algust ja arengut, unikaalsete kirikute ja mõisahoonete kasutamist kontserdipaigana, muusikaelu rikastavate kontserdisarjade ja festivalide jätkumist, CD/DVD-de väljaandmist, kõrgete eetiliste ja vaimsete tõekspidamiste süvendamist nii pärandkultuuri kui metseenluse ideedega ning aitab kaasa Eesti ainulaadse ajaloopärandi stiilsele ja elegantsele tutvustamisele kogu maailmas. Klubi tegevust haldab MTÜ Elegantia.

Oled oodatud liituma Corelli Metseenide klubiga:

  • kui oled käinud agentuuri Corelli Music korraldatud kontsertidel ning oled saanud positiivse elamuse
  • kui muusikute ja teiste Maarjamaa loomeinimeste tegevus on Sinu arvates oluline  
  • kui soovid kaasa aidata meie kunstielu edendamisele ja kestmajäämisele
  • kui soovid kaasa aidata meie unikaalse arhitektuuri- ja kultuuripärandi väärtustamisele
  • kui soovid, et heategevuskontserdid mõisakoolide, - lastekodude ja -hooldekodude toetuseks jätkuksid ka edaspidi
  • kui soovid aidata kaasa meie suurepäraste muusikute jõudmisele maailmalavadele
  • kui soovid aidata kaasa uute artistide lavadebüüdile

Tänu oma kõrgele kunstilisele kvaliteedile ja heale mainele on agentuuri Corelli Music kontserdid publiku silmis kõrges hinnas ning sageli välja müüdud. Corelli Metseenide Klubi liikmed on esimesed, kes saavad agentuurilt värskeimad kontserditeated. See annab eelise pileti ostmiseks ka kõige populaarsematele kontsertidele. 

Corelli Music korraldab oma headele metseenidele eksklusiivseid üritusi, mis pakuvad osalejatele uusi suurepäraseid muusikaelamusi, rikkalikku vaimutoitu ning lisateadmisi paremaks orienteerumiseks särava klassika maailmas.

Corelli Metseenide Klubi liikmelisus kestab ühe kontserdihooaja (1. september - 31. mai) koos suvehooajaga (1. juuni – 31. august), mille jooksul ootame igalt metseenilt vähemalt ühte sobivas suuruses annetust või püsikorraldust. Kui metseen ei ole ühe aasta jooksul (1. septembrist kuni 31. augustini) oma annetust uuendanud, arvatakse ta automaatselt klubist välja. Austame iga inimese vaba tahet jätkata metseenina või mitte.

 

 

 

KOOS TEGUTSEDES KASVAVAD VÄIKESTEST ASJADEST SUURED!


 

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate