CORELLI MUSIC kutsub – kontserdid KAUNITELE DAAMIDELE sarjades Mõisaromantika ja Toompea muusikasalong

Pressiteade
26.02.2019
Corelli Music
 
CORELLI MUSIC kutsub – kontserdid KAUNITELE DAAMIDELE sarjades Mõisaromantika ja Toompea muusikasalong
 
KAUNITELE DAAMIDELE

Naistepäeva kontserdid kaunimates mõisates ja muusikasalongis, romantiliste tähtpäevade tähistamine ja imeline muusika. Jätkuvad agentuuri Corelli Music menukad kontserdisarjad „Mõisaromantika“ ja „Toompea muusikasalong“ uhke mõisalossi ning Toompea endise aadlipalee ballisaalides. Ajaloolised hooned lummavad oma kaunite luksuslike interjööridega ning Toompeal ka miljonivaatega üle vanalinna katuste. Need õhtud on kui vaimustava muusika, suurepäraste muusikute ja kauni poeesia sulam!

 

MÕISAROMANTIKA

L., 9. märts 2019 kell 17 Alatskivi loss (Kodavere kihelkond, Tartumaa)

TOOMPEA MUUSIKASALONG

P., 10. märts 2019 kell 18 Ungern-Sternbergide linnapalee, Eesti Teaduste Akadeemia (Kohtu 6, Tallinn)

 

ESINEJAD:

MARTIN KARU - kontratenor

Gambakonsort väikerinG

Melissa Jõesaar (tiiskantgamba), Arvo Haasma ja Villu Vihermäe (tenorgamba), Peeter Klaas (bassgamba)

 

KAVA:

„KAUNITELE DAAMIDELE“ - imepäraselt hingeminevad 16.-17. sajandi laulud ja konsordimuusika (Dowland, Ferrabosco, Morley, Tallis, Byrd, Gibbons, tundmatud heliloojad) ning eesti vaimulikud rahvalaulud (sdn. C. Kreek ja H. Tobias-Duesberg) jt

 

Corelli Music kutsub nautima meeleolukaid kontserte aastal 2006 alanud sarjades „Mõisaromantika“ ja „Toompea muusikasalong“. Kavaga KAUNITELE DAAMIDELE teevad märtsi alguse kummarduse kõigile armsatele naistele gambakonsort väikerinG ja noor kontratenor Martin Karu. Kontserdid toimuvad kaunimates ja parima akustikaga ballisaalides, kuhu Corelli on aastatega kasvatanud juba oma publiku, kes meelsasti kontsertidel käib - 9. märtsil Alatskivi lossis Tartumaal ja 10. märtsil Toompea muusikasalongis Ungern-Sternbergi linnapalees (Eesti Teaduste Akadeemia, Kohtu 6). Kuulda saab 16.-17. sajandi tundeküllaseid laule ja konsordimuusikat, mis olid tol ajal väga populaarsed. Inglise muusika on põimitud eesti vaimulike rahvalauludega ning oma tonaalsuselt sobivad need kõik üllatavalt hästi kokku.

 

Tund enne algust ja vaheajal ootavad külastajaid hubased salongikohvikud.

Alatskivi lossi ja Tubina muuseumi saab kontserdipäeval külastada soodushinnaga. Soovi korral võib tellida ka giidiga ekskursiooni, tel 56835544.

 

Kohaletulija saab lisaks muusikanaudingule elamuse ka luksuslikest sisekujundustest, mis laseb muusikat kuulates vaimusilmas hõlpsasti tagasi aristokraatlikku mõisa- ja lossiaega rännata. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute ja kaunite interjööridega!

 

Lisainfo:

www.corelli.ee

www.facebook.com/corellimusic

 

Korraldaja: Corelli Music

 

Mail Sildos

Corelli Music

Kunstiline juht

Tel 5097963

mail at corelli dot ee

 

Karin Helstein

Corelli Music

Projektijuht

Tel 5811 5774

karin at corelli dot ee

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate