CORELLI MUSIC - Häid pühi ja jõulufestivali suurkontserdid ülipõneva kavaga

 
CORELLI MUSIC – Häid pühi ja jõulufestivali suurkontserdid ülipõneva kavaga
 
Corelli Music soovib kõigile Maarjamaa inimestele kauneid ja hingerahu pakkuvaid jõulupühi ning edukat ja tegusat saabuvat Uut Aastat 2020! Oma 15. juubelihooajaga soovime pakkuda jätkuvalt imelisi muusikaelamusi Eesti rikkaliku arhitektuuripärandi pärlites. Mõisad, lossid, aadlipaleed ja iidsed kirikud ootavad kuni järgmise hooaja alguseni sügisel 2020 paljude suurepäraste kontsertidega.
 
Inglid noodiga, ilus...
 
Esimesel advendil alanud 10. korda toimuv jõulumuusika festival “Kirikupühad Maarjamaal” on läbi käinud Rapla Maarja-Magdaleena ja Tallinna Kaarli kirikud, küünlasäras ajaloolise püssirohukeldri Kellerteatri ja kaunilt restaureeritud Kernu mõisa. Kohe peale pühi on tulemas traditsioonilised aastalõpukontserdid 28.-29. detsembril Tartu ja Tallinna Jaani kirikutes, mis on publikut rõõmustanud juba alates aastast 2006.
 
Kaunilt säravad suurkontserdid „Magnificat. Messias. Aastaajad" ajalooliste kirikuvõlvide all pakuvad sel aastal erakordselt põnevat kava. Pealkirja järgi võiks oletada hoopis teisi heliloojaid ja teoseid, aga Telemann, Corrette, Vivaldi, Charpentier - mitme barokiaja helilooja suurteosed saavad esiettekande Eestis!
 
Nende kontsertidega saab alguse esmakordne suur koostöö Läti muusikutega Riia varajase muusika keskusest, kellega Corelli Barokkorkester esitab aastalõpukontsertidel “Magnificat. Messias. Aastaajad” 28.-29. detsembril barokiaja meistrite senikuulmatut muusikat. Ülituntud G.Fr. Händeli oratooriumile “Messias” ja A. Vivaldi tsüklile “Aastaajad” huvitavaks võrdluseks saavad esiettekande Eestis G.Ph. Telemanni “Messias” ja M. Corrette’i „Laudate Dominum de coelis“. 
 
Selliseid suurvormide kontserte erinevates Eesti linnades on korraldada väga keeruline ja oluliselt kulukam, kui teha kontserte vaid Tallinnas. Kuid Corelli leiab, et kõigil Eesti inimestel on õigus nautida tipptasemel kontserte, vaatamata nende elukohale. Seetõttu oleme väga tänulikud kõigile meie praegustele ja tulevastele toetajatele ning Corelli Metseenide Klubi liikmetele.

 

Corelli Music

Jõulumuusika festival "Kirikupühad Maarjamaal" 2019

30. november 2019 – 6. jaanuar 2020

Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni kvaliteedimärk „EFFE Label 2017-2018“

 

Kauni muusikaga imeline jõuluaeg kirikutes ja mõisates-muusikasalongides üle Eesti!

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute esituses!
ja

 

 

Korraldaja: Corelli Music

Lisainfo:

www.corelli.ee

www.facebook.com/corellimusic

 

***************************

PILETID: 20 € / 15* €  Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.

 

TOETAJPILETID: 35 €, 50 €, 100 € on suureks abiks Corelli kontsertide korraldamisel, tagavad muusikute suure tänu ja koha esiridades.

 

OSTA PILET  

 

* Sooduspiletid (piiratud arv): pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

 

 NB! SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist soodustus täispiletite ostul, vaata Piletilevist

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate