Eesti mõisad 2007 - toetus

18.07.2007

Sel aastal läheb sihtannetustest kogunev toetus Vodja mõisakoolile Järvamaal, mis asub väikeses stiilses mõisahoones ning oma ideelt on üks tõeline looduslähedast elu, kultuuritraditsioone ning isiksuse eripära väärtustav mõisakool. Asudes kauni loodusega maakohas, pakub Rocca al Mare Kooli Vodja Individuaal- õppekeskus abi, toetust ning korralikku haridust lastele, kes ühel või teisel põhjusel ei saa õppida tavaõppega suurtes koolides.

Lisaks on eriti hinnatav, et see on teadaolevalt ainus mõisakool, mis peale vallavalitsuse sulgemisotsust on alustanud uut elu eravalduses, kuid endiselt mõisakoolina.


 

Üsna märgiline on, et inimesed, kes meiega liituvad, saavad ise nii näha kui kuulda palju ilusat ja huvitavat ning juba sellega aitavad Vodja kooli lapsi. Ka kunstiteadlikud sponsorid, kes võimaldavad sellise eksklusiivse sarja läbiviimise, väärivad igati metseeni austavat nimetust. Kõik toetajad ja metseenid on palutud sarja lõppkontserdile Vodja mõisakoolis ning sellele järgnevale väikesele vastuvõtule mõisa aia

Sarja viimasele kontserdile ei müüda pileteid, iga sent sel õhtul läheb Vodja mõisakooli laste toetuseks. Kogunenud summaga aidatakse muuta sealsete laste elu turvalisemaks ja meeldivamaks nende ajaloolises mõisakoolis. Vaba suurusega annetusega *Eesti mõisad 2007* lõppkontserdil 19. augustil saab igaüks toetada koolile muusikariistade, ehk isegi klaveri muretsemist.

 

Koos tegutsedes kasvavad väikestest asjadest suured.

Pakume avatud vaimu ja hea kunstimaitsega inimestele võimalust saada metseeniks, kes naudib kauneid kunste ja looduse ilu ning saab vaimselt rikkamaks, toetades endast nõrgemaid ja Eesti kultuuri.

 

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate